Зліт туристів "Львівська осінь - 2015"

17 – 18 жовтня на території ЖРДЦОВТ «Росинка» відбувся зліт туристів Львівщини «Львівська осінь – 2015». В програмі зльоту проходили змагання з техніки пішохідного, водного та велосипедного туризму.
В рамках зльоту були проведені змагання на окремих дистанціях пішохідного та водного туризму серед учнів шкіл Жовківського району. Активну участь у змаганнях взяли команди шкіл м.Жовкви (ЗОШ №1), с. Зіболки, с. Глинськ, с. Малі Передримихи, с. Блищиводи, а також команди ЖРДЦОВТ «Росинка» та Жовківського центру дитячої та юнацької творчості.
Кращі результати у змаганнях з техніки пішохідного туризму показала команда ЖРЦДЮТ (Бокало Ярослав, Довганик Денис, Баланчук Владислав, Скрябцова Євгенія). У вправах на воді кращими стала команда з Зіболок (веслували Хвалібота Тарас та Гарлінський Віталій). Переможцями за результатами усіх виступів стала команда Зіболківської ЗОШ (Верещак Юрій, Тягло Богдан, Горбач Микола, Кохан Мар’яна). Справжню жагу до перемоги продемонстрували Гетнарович Марія, Винярський Роман, Івашків Марія. Окремих слів підтримки заслуговує команда Глинського НВК - Біль Орест, Завада Вікторія, Дорота Соломія, Бадзь Андріана. Один хлопець та три дівчини не поступались у бажанні перемогти жодній суто «чоловічій» команді.
Загалом на зльоті були представлені команди Львівських ВНЗ, спортивно-туристських клубів, дитячих центрів туризму. Це понад 60 учасників, 16 команд. Суддівство на дистанціях забезпечували суддя міжнародної категорії Тарас Блистів, суддя 1 категорії Назар Коваль, судді 2 категорії Микола Швець, Олег Самотій. Організатори змагань – Львівська міська та обласна федерації спортивного туризму, Спортивне товариство студентів «Гарт», відділ освіти Жовківської РДА.
Дякуємо директорам освітніх закладів, керівникам команд за час, приділений дитячим емоціям, підтримці змагального духу, популяризації активного відпочинку.