Відкритий зліт туристів "Львівська осінь - 2013"

Вже стало щорічною традицією проведення на базі Жовківського районного дитячого центру оздоровлення відпочинку та туризму «Росинка» заходів спортивного туризму.

Так, 18 – 20 жовтня на базі ЖРДЦОВТ «Росинка» проводився ряд спортивно - туристичних заходів. Саме на ці вихідні у «Росинці» зібралися учасники велоралі  «Шляхами Розточчя», зльоту туристів «Львівська осінь - 2013» та студентської універсіади ВНЗ Львівщини. У змаганнях взяли участь команди вищих навчальних закладів Львівщини, спортивних клубів, дитячих туристичних центрів, громадських організацій.

Команди прийняли участь у змаганнях з пішохідного, водного, велосипедного туризму та у конкурсній програмі. Змагання проводились згідно з чинними в Україні ”Правилами змагань з спортивного туризму”, та „Настановами з видів спортивного туризму”. Загальне керівництво підготовкою та проведенням змагань здійснювала ЛМГО «Федерація спортивного туризму». Загалом, у змаганнях прийняло участь коло 200 учасників.

Найвправнішими туристами виявилась команда Львівського державного університету фізичної культури, хоча команди-суперники з Львівської політехніки, ЛНУ ім.Франка, Аграрного університету, Інституту економіки і туризму зробили все можливе, щоби шлях до перемоги вирішували долі секунд.

Як завжди, активно прийняли участь у змаганнях львівські дитячі центри спорту та туризму. По кілька команд від Сихівського та Левандівського дитячих центрів наполегливо виборювали свої призові місця у окремих видах змагань та у загальному заліку.

Учасники велоралі «Шляхами Розточчя» подолали цікаві веломаршрути, що пролягають теренами Жовківщини та змагались у вправності володіння велосипедом, швидкісному подоланні кросової дистанції, техніці та тактиці організації велоподорожі.

Загальне керівництво підготовкою та проведенням змагань здійснювали Львівська обласна та міська федерації спортивного туризму в особі голів федерацій – Тараса Пахолюка та Тараса Блистіва. Суддівство забезпечували судді 1-ї категорії Микола Швець, Юрій Василина, Мирослав Теслюк. Активну підтримку та забезпечення проведення змагань здійснював колектив дитячого центру «Росинка» під керівництвом директора, легендарного велотуриста та організатора багатьох сходжень на Карпатські вершини – Луки Павлюка.

Жовківський районний  дитячий центр оздоровлення відпочинку та туризму «Росинка» вкотре відіграє активну роль у розвитку спортивного туризму, як ефективного засобу підвищення ролі фізкультури і спорту та сприяння формуванню здорового способу життя на Львівщині.

 

Положення про Зліт можете завантажити тут.