Табір туристичний

Дитячий центр оздоровлення, відпочинку та туризму (ДЦОВТ) «Росинка» є позашкільним освітнім закладом (с. Зіболки Жовківського р-ну Львівської обл.), який функціонує з метою зміцнення здоров’я, організації активного відпочинку школярів. Дитячий центр у літній період оздоровлює дітей, у міжсезоння є базою для популяризації активних форм відпочинку, дозвілля та туризму серед молоді.

У міжсезоння на території ДЦОВТ традиційно відбуваються заходи з велосипедного туризму «Шляхами Розточчя», спортивно-туристична забава «Шлях», туристичний зліт «Львівська осінь на Розточчі» тощо.

Адміністрацією ДЦОВТ налагоджено співпрацю з державними та громадськими організаціями, які надають перевагу активному відпочинку (серед них Федерація спортивного туризму України (ФСТУ), благодійний фонд «Еко-Милосердя», туристичний ветеранський велоклуб ім. М.Дем’яновича, обласна дитячо-юнацька спортивна школа).

На базі ДЦОВТ у травні 2012 р. було проведено перший відкритий зліт велотуристів України, у якому, крім українців, брали участь представники Польщі та Росії, а також президент і віце-президент Європейського союзу велотуризму (UECT) П’єр Розе та Жан-Поль Ламоньє. На засіданні Генеральної Асамблеї Європейського союзу велотуризму (UECT) прийнято рішення про проведення зльоту велотуристів Європи 12-19 липня 2015 р. на території Жовківського району. «Росинка» включена до програми проведення європейського велотуристичного форуму.

Планується використовувати ДЦОВТ для практичної підготовки студентів, які навчаються за спеціальністю «Туризм» у НУ «Львівська політехніка», зокрема у рамках навчальних дисциплін «Організація активних форм туризму», «Екологічний туризм», а також краєзнавчої практики.