Спортивно-туристична забава «Шлях»

Щороку у останні травневі вихідні дні, в оздоровчому таборі ”Росинка” проводяться спортивно-туристичні забави під назвою «Шлях».

Метою проведення цього заходу є популяризація активних форм сімейного відпочинку, здорового способу життя.

Загальне керівництво підготовкою та проведенням забав здійснює колектив дитячого центру туризму, спорту та екскурсій (ДЦТСЕ) м. Львова в особі Теодора Олача, Михайла Малкуша та керівників гуртків спортивного туризму дитячого центру.

Забави проходять у формі спортивно-туристичних змагань. Команди формуються без будь-яких вікових обмежень і можуть включати членів сімей, друзів, колег чи однодумців, які щойно познайомились у таборі. Спортивно-ігрова програма є цікавою та доступною для усіх учасників (дітей, батьків, бабусь-дідусів) та включає в себе вправи з пішохідного, водного, велосипедного туризму, спортивного орієнтування. Різноманітною і веселою є також розважально-конкурсна програма, під час якої проводяться майстер-класи з народного танцю, співи біля ватри.

Забави стали чудовою нагодою для тісного спілкування у родинному колі, зустрічей давніх друзів та знайомств із новими.

Чудова природа, спортивний азарт, приємне спілкування, активний відпочинок – Вам це до вподоби? Ваш «Шлях» – в «Росинку»!

 

Нижче - підбірка фотографій минулорічних забав.