Львівська осінь 2014

ВІДКРИТИЙ ЗЛІТ ТУРИСТІВ «ЛЬВІВСЬКА ОСІНЬ – 2014»

21 – 23 листопада 2014 на базі Жовківського районного дитячого центру оздоровлення, відпочинку та туризму «Росинка» пройшов відкритий зліт туристів «Львівська осінь – 2014». Загальне керівництво підготовкою та проведенням змагань здійснювала ЛМГО «Федерація спортивного туризму». У зльоті взяли участь дев’ять спортивних команд туристичних осередків Львівщини. Програма зльоту включала змагання з пішохідного, водного, велосипедного туризму та конкурсну програму.

Суддівську колегію очолив суддя 1-ї категорії, майстер спорту Тарас Блистів . Суддями на дистанціях були: суддя національної категорії Олексндр Горлов (водний туризм), суддя 2-ї категорії Назар Коваль (пішохідний туризм), суддя 2-ї категорії Євген Луценко (велосипедний туризм), головний секретар – суддя 2-ї категорії Юрій Василина.

У напруженій боротьбі були визначені переможці у індивідуальному заліку, команди-переможці у окремих видах програми та команда-переможець за загальним заліком. Кубок Федерації спортивного туризму на цей раз виборола команда «Дитячий альпійський рух України» Будинку юних туристів Залізничного району м.Львова.

Спортивний туризм Жовківщини представляла команда туристичних гуртків Дитячого центру «Росинка». Слід відзначити, що команда вперше взяла участь у змаганнях такого рангу і показала досить пристойні результати. У командному заліку «Росинка» виборола 2-е місце у дисципліні «Велосипедний туризм». У індивідуальному заліку на дистанції «Фігурне водіння велосипеду» не було рівних Роману Кремінцю (1-ше місце у індивідуальному заліку). Щиро вітаємо з успішним дебютом нашу команду у складі Стаськевича Михайла (капітан), Кремінця Романа, братів Тараса та Валентина Хвалібота, Сопілка Олексія (тренер).

Звичайно, зліт туристів, це спілкування з друзями, нові знайомства, пісні біля ватри, смачний борщ на вогні і позитивні емоції у колі однодумців.

Організатори, суддівська колегія, керівництво Федерації висловили щиру подяку колективу та директору ЖРДЦОВТ «Росинка» Павлюку Луці Петровичу за сприяння та всебічну підтримку проведення туристичних заходів.

Положення про зліт "ЛЬВІВСЬКА ОСІНЬ – 2014"                    Технічна заявка на зліт "ЛЬВІВСЬКА ОСІНЬ – 2014"             Іменна заявка на зліт "ЛЬВІВСЬКА ОСІНЬ – 2014"